Warning: Parameter 1 to multibyte_patch::wplink_js() expected to be a reference, value given in /wp-includes/plugin.php on line 571

Warning: Parameter 1 to multibyte_patch::word_count_js() expected to be a reference, value given in /wp-includes/plugin.php on line 571

Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /wp-includes/plugin.php on line 571

Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /wp-includes/plugin.php on line 571
Oferty pracy:TRENER / PARTNER | Agencja Zatrudnienia Topsupport
Home / Aktualne oferty pracy: / Oferty pracy:TRENER / PARTNER

Oferty pracy:TRENER / PARTNER

Stanowisko TRENER / PARTNER
Kategoria dowolna
Wymiar etau inne
Data dodania 2016-02-04
Lokalizacja ZABRZE
Opis oferty

Firma szkoleniowo doradcza, poszukuje osobę na stanowisko:

TRENER / PARTNER

Osoba aplikująca powinna być gotowa do aktywnego wsparcia właściciela firmy w dalszym rozwoju biznesu na wymagającym rynku.

Zakres obowiązków:

  • Przygotowanie programów i modułów szkoleniowych.
  • Prowadzenie szkoleń, warsztatów oraz indywidualnych konsultacji.
  • Samodzielne przygotowanie raportów poszkoleniowych i różnorodnych form ewaluacji.
  • Samodzielna, kompleksowa organizacja szkoleń.
  • Przygotowanie logistyczne i dydaktyczne szkoleń.
  • Organizacja grup szkoleniowych.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe.
  • Samodzielność w działaniu.
  • Udokumentowane doświadczenie w prowadzeniu szkoleń sprzedażowych, z zakresu obsługi klienta oraz menadżerskich.
  • Doświadczenie w tworzeniu programów szkoleń.
  • Praktyczna wiedza z zakresu: najnowszych metod szkoleniowych, procesu uczenia się, zasad coachingu, badania potrzeb szkoleniowych i ewaluacji.
  • Wysokie zdolności interpersonalne, łatwość w budowaniu relacji  z ludźmi.
  • Mile widziane doświadczenie w kontaktach B2B
  • Aktywne prawo jazdy kat. B.
  • Dobra znajomość pakietu MS Office.

Oferujemy:

  • Bezpośrednią współpracę z właścicielem firmy.
  • Możliwość udziału w budowie i rozwoju strategii firmy.
  • Duży wpływ na decyzje strategiczne.
  • Dużą niezależność.
  • Zarobki uzależnione od wyników pracy.
  • Partnerskie zasady współpracy w ramach przedsiębiorstwa.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.
Prosimy o dołączenie do CV poniższej klauzuli dot. zgody na przetwarzanie danych osobowych podczas procesu rekrutacji:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”
Top